• Zadzwoń: +48 531 693 344
  • Wyślij wiadomość: m.lukaszewska@cobe.to

Zastosowanie

Kuchnia, serce domu

Idealna kuchnia to taka, która nie tylko spełnia swoją funkcję ale jest sercem dla domu, miejscem spotkań oraz kulinarnych przygód. Warto więc urządzając kuchnię skorzystać z oferty spieków, jako estetycznego i eleganckiego oprawienia tych wyjątkowych chwil. Spieki to gwarancja nie tylko wrażeń estetycznych ale również higieny, odporności i trwałości powierzchni…

Wyjdź na salony

Nie ograniczaj się. Spieki to świetny materiał do wykończenia każdego wnętrza. Świetnie sprawdzi się jako okładzina mebli, posadzek, ścian, kominka i wielu innych powierzchni. Grubości zaczynające się od 3mm to wygoda montażu i niska waga produktu. Z bogatą gamą kolorystyczną na pewno znajdziesz produkt, który pomoże Ci zaprojektować wymarzone wnętrze.

Łazienka, Twoje domowe SPA

Odporne na wilgoć i działanie agresywnych detergentów spieki są idealnym rozwiązaniem do wyjątkowej łazienki. W pełni relaksu zachwycisz się na nowo wyjątkowym i bajecznie łatwym w utrzymaniu domowym SPA.

Wokół domu

Spieki doskonale nadają się również do użytku na zewnątrz. Obojętne na warunki atmosferyczne, promienie UV i upływ czasu. Doskonale upiększą elewację, taras, basen, stół w ogrodzie i dowolne miejsce Twojego wypoczynku. Łatwe w czyszczeniu i z bogatą paletą dostępnych wzorów. Gwarancja kolory pomimo upływu lat.