• Zadzwoń: +48 531 693 344
  • Wyślij wiadomość: spieki@ega.pl

Zastosowanie spieków ceramicznych

Kuchnia, serce domu

Idealna kuchnia to taka, która nie tylko spełnia swoją funkcję ale jest sercem dla domu, miejscem spotkań oraz kulinarnych przygód. Warto więc urządzając kuchnię skorzystać z oferty spieków, jako estetycznego i eleganckiego oprawienia tych wyjątkowych chwil. Spieki to gwarancja nie tylko wrażeń estetycznych ale również higieny, odporności i trwałości powierzchni…

Wyjdź na salony

Nie ograniczaj się. Spieki to świetny materiał do wykończenia każdego wnętrza. Świetnie sprawdzi się jako okładzina mebli, posadzek, ścian, kominka i wielu innych powierzchni. Grubości zaczynające się od 3mm to wygoda montażu i niska waga produktu. Z bogatą gamą kolorystyczną na pewno znajdziesz produkt, który pomoże Ci zaprojektować wymarzone wnętrze.

Łazienka, Twoje domowe SPA

Odporne na wilgoć i działanie agresywnych detergentów spieki są idealnym rozwiązaniem do wyjątkowej łazienki. W pełni relaksu zachwycisz się na nowo wyjątkowym i bajecznie łatwym w utrzymaniu domowym SPA.

Wokół domu

Spieki doskonale nadają się również do użytku na zewnątrz. Obojętne na warunki atmosferyczne, promienie UV i upływ czasu. Doskonale upiększą elewację, taras, basen, stół w ogrodzie i dowolne miejsce Twojego wypoczynku. Łatwe w czyszczeniu i z bogatą paletą dostępnych wzorów. Gwarancja kolory pomimo upływu lat.