03
kw.

Spiek ceramiczny w kuchni

To właśnie w tym pomieszczeniu nasze produkty są w stanie w pełni pokazać swój ogromny potencjał! Spiek ceramiczny w kuchni może pełnić funkcję dekoracyjną: ze względu na nowoczesny design coraz powszechniej używa się go jako materiału wykończeniowego do ścian i podłóg. Powierzchnie wtedy nie tylko elegancko się prezentują, ale też bardzo łatwo utrzymać je w czystości, co jest zaletą nie do przecenienia w miejscu przeznaczonym do przygotowywania posiłków.

Jeżeli śledzisz trendy wnętrzarskie, Twoją ciekawość mogły wzbudzić też efektowne blaty do kuchni wykonane ze spieków ceramicznych. Czemu akurat płyty z tego innowacyjnego tworzywa ze sproszkowanych kamieni naturalnych i specjalnych pigmentów tak dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach kuchennych? Lista powodów jest długa, ale wystarczy przeczytać nasz artykuł, aby poznać je wszystkie!

Spiek ceramiczny – uniwersalny materiał wykończeniowy do kuchni

Jeżeli gotowanie to Twoja pasja, na pewno docenisz blaty wykończone z użyciem tego materiału. Powierzchnia ze spieku ceramicznego to idealne rozwiązanie w kuchni – bezpośrednio na takim blacie możesz stawiać gorące garnki, blachy i naczynia żaroodporne wyjęte z piekarnika. Warto też dodać, że do krojenia nie warzyw, mięsa oraz innych składników nie będą Ci już potrzebne dodatkowe deski ani podkładki. Bez obaw, na powierzchni nie pojawią się żadne nieestetyczne ślady ani uszkodzenia, a przygotowywanie posiłków stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością.

Zwłaszcza, że na koniec bez żadnego wysiłku usuniesz z blatu ze spieku ceramicznego wszystkie zabrudzenia zwykłą gąbką zwilżoną wodą z dodatkiem detergentu i Twoja kuchnia już po kilku chwilach znów zalśni czystością. Zgadza się, płyty są w pełni odporne na wilgoć i wszelkiego rodzaju środki czyszczące!

Nieskończone możliwości aranżacyjne

Podobają Ci się kuchnie w stylu industrialnym? A może chcesz zamówić lekkie, gładkie płyty ze spieku ceramicznego w jasnym kolorze, tak aby optycznie powiększyć przestrzeń? Zapoznaj się z wszystkimi wzorami dostępnymi w ofercie, dzięki naszym produktom wykończysz blat, ścianę i podłogę w efektowny, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalny sposób!